Tüm Kategoriler
Your Cart
#Evdekal

Ses Kayıt Cihazı

FULL HD 1080P Gece  Görüşlü Düğme KameraBu ürün 1080 piksel FULL HD görüntü kalitesine sahiptir.Kamera powerbanki desteklemektedir ve  gücünü powerbank ten alırsa hiçbir tuşa basmadan direkt olarak kayda başlar.Dolayısıyla da kullanımı oldukça kolaydır ve yüksek kalitede bir gece görüşü..
429,00TL
Işıldak Şeklinde Gizli Ortam Dinleme CihazıBu cihazı hem dinlemeler gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz hem de elektrikler gittiğinde aydınlatma aracı olarak kullanabilirsiniz.Mesafe sınırı olmaksızın dinlemeler gerçekleştirebilirsiniz.Cihazın içerisindeki gsm sim kartı aradığınız zaman cihaz..
259,00TL
Kablosuz Priz Ortam Dinleme Cihazı  Bu ürün ile birlikte istediğiniz her ortamı cep telefonunuzdan dinleyebilirsiniz.Şarj sıkıntısı yoktur.Prizin içine herhangi bir sim kartı takarak kullanmaya başlayabilirsiniz.Daha sonra karta ait cep telefonu numarasını arayıp canlı dinlemeler yapma..
259,00TL
Kalem Ses Kayıt CihazıKalem ses kayıt cihazı ile müthiş kalitede ses kayıtları yapabilirsiniz ve evinizde,iş yerinizde,ofisinizde vb yerlde kolaylıkla farkedilmeden kullanabilirsiniz ve yapmış olduğunuz kayıtları anında dinleyebilirsiniz.MP3 çalar özelliği sayesinde de müzik yükleyerek dinleyebi..
299,00TL
Mıknatıslı Ortam Dinleme ve Takip Cihazı N44Mesafe sınırı olmadan dünyanın her noktasından dinleme yapabilirsiniz,böylece dinlemek ve takip etmek istediğiniz kişiden her an haberdar olabilirsiniz.Mini boyutunun sağladığı avantaj ile ürününüzü kişinin aracına ya da üzerine yerleştirip takip edebi..
349,00TL
Kendinizi güvende hissetmek için kullanabileceğiniz bu ürünü evinizi,işyerinizi,çocuğunuzu,aracınızı vs takip etmek için kullanabilirsiniz.Kurulumu basittir.Cihazınıza sim kartı taktıktan sonra birkaç basit SMS  metin mesajı ile çalışmaktadır.Pin kodunu kaldırdığınız sim kartı cihazınıza ta..
299,00TL
Mouse Ortam Dinleme CihazıMouse içine monte edilen modül sayesinde mesafe sınırı gözetmeksizin dilediğiniz yerden dinlemeler yapabilirsiniz.Bunun için mouse yi bilgisayarınızın USB yerine takmanız yeterlidir.Artık enerji problemi yaşamadan yıllarca dinleme yapabilirsiniz.Dinleme yaparken üzerind..
279,00TL
N9 Sese Duyarlı Ortam Dinleme CihazıGSM dinleme dinleme dünyanın herhangi bir noktasından mesafe sınırı olmaksızın dinlemeler gerçekleştirebilirsiniz.Cihaza takılan herhangi bir GSM operatörüne ait sim kart ile ortamı arayarak dinleme yapmaya başlatabilirsiniz.Sese duyarlı özelliği sayesinde,eğe..
328,05TL
Oda Spreyi Şeklinde Gizli Ortam Dinleme CihazıBu ürünü hem oda parfümü olarak kullanabilirsiniz hem de evinizin,iş yerinizin,yaşlı yakınınızın,bebek bakıcınızın,ofisinizin vb yerlerin güvenliği için kontrol etmek amacıyla kullanabilirsiniz.Şık tasarımı her ortama uyum sağlayacak ve kesinlikle fa..
280,00TL
Priz Şeklinde Ses Kayıt CihazıKullanımı oldukça kolay olan bir üründür.Priz ses kayıt cihazının içerisine takacağınız 64 GB hafıza kartı ile şarj sorunu olmaksızın 30 gün boyunca kesintisiz 7/24 kayıt yapabilirsiniz.Ayrıca normal bir priz olarak da kullanabileceğiniz bu ürünü evdeki tüm elektron..
379,00TL
Sese Duyarlı USB şeklinde Ses Kayıt Cihazı 8 GBUSB DİSK görünümlü ses kayıt cihazıdır.Bu ürün ile herhangi bir sürücüye gerek kalmadan PC ya da laptopunuza kolayca bağlayıp ses kaydı yapabilirsiniz.İyi kalitede ses kaydı yapmaktadır.Lityum olan şarj edilebilir pilini en az 500 kere sarj edip kul..
209,00TL
Taşınabilir Powerbank Ses Kayıt CihazıMp3 formatında ses kaydedebilmesi,taşınabilir şarj cihazı olması,LED ampullü el feneri olması dolayısıyla bu ürün oldukça kullanışlıdır.Powerbank görünümü sayesinde dışarıdan bakıldığında bir ses kayıt cihazı olduğu kesinlikle anlaşılmayacaktır. Ses Kay..
299,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)