Menu
Your Cart
Yeni Yıla Özel Belirli Kategorilerde  20% İndirim

Fotoğraf , Kamera

Fotoğraf , Kamera

1080P FULL HD Masa Saati Gizli Kamera1080 piksel FULL HD masa saati gizli kamera 160 derecelik bir çekim açısına sahiptir.Tam dolu şarjı ile yaklaşık 12 saate kadar kayıt yapabilirsiniz ve dahası bu kayıtları renkli ve sesli olarak 1080 piksel FULL HD kalitede yapabilirsiniz.HDMI özelliği ile de ..
850,00TL
Adaptör Şeklinde Gizli KameraBu ürün size HD çekim imkanı sağlamaktadır ve güvenliğiniz için kontrol amaçlı kullanabilirsiniz.Sesli ve renkli videolar çekebilecek mini boyutu sayesinde de yer kaplamayacak olan bir üründür. Özellikler: 1200 megapiksel CMOSVideo formatı: AVIÇözünürlük: 1..
499,00TL
Anahtarlık Şeklinde Hareket Sensörlü HD Video Gizli KameraHD Anahtarlık kamera ile video kaydedebilirsiniz ya da fotoğraf çekebilirsiniz.Video kaydı esnasında aynı zamanda ses kaydı da yapmaktadır.AVI formatında kayıt yapmaktadır ve kaydettiğiniz videoları istediğiniz herhangi bir bilgisayarda iz..
145,00TL
Atatürk Duvar Saati Gizli Kamera Wi-fi ÖzellikliAtatürk duvar saati gizli kamera ile gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra Android ya da Iphone telefonunuzdan,PC tabletinizden mesafe sınırı olmadan sınırsız mesafede canlı ve FUL HD kalitede izlemeler yapabilirsiniz.Şık bir tasarıma sahiptir ve ev..
450,00TL
Dijital Ayna Masa Saati Gizli KameraŞık tasarımı ile hemen her ortama uyum sağlayacak olan Masa saati ayna gizli kamera video kayıtlarını eş zamanlı olarak hafızasına kaydeden tam profesyonel bir üründür ve dışarıdan gizli kamera olduğu kesinlikle farkedilmeyecektir.Tam dolu şarjda 12 saate kada..
249,00TL
Düğme Gizli KameraDüğme kamera oldukça küçkütür ve en uzun süre kayıt yapabilen gizli kameralardan biridir.Mini boyutu sayesinde farkedilmeyecek,üstünüze monte ederek dilediğiniz kadar kayıt gerçekleştirebileceksiniz.Kullanımı ise oldukça kolaydır.Kullanmaya başlamadan önce dahili hafıza kart gi..
199,00TL
Duman Dedektörü Wifi Gizli Kamera Orijinal ÜrünDuman dedektörü IP kamera ile herhangi bir kablo bağlantısı olmaksızın direkt olarak kablosuz modem üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.Bu sayede uzaktan izleme ve kayıt yapabilirsiniz.Evinizin ya da işyerinizin güvenliği için ya da yaşlı ebeveynlerin..
500,00TL
Duvar Saati Gizli Kamera PC KameraPC kamera fonksiyonunu kullanabilmek için önce ilgili sürücü programı bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. Güç anahtarını önce OFF ardından ON konumuna getirdikten sonra uzaktan kumandayı cihaz üzerindeki alıcıya yaklaştırarak kumanda üzerindeki  tu..
239,00TL
Dar ve göz mesafesi uygun olmayan ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir bir büyüteç. Küçük ve zarif boyutlarıyla ayrıca her meslek grubuna hitap edebilecek ve hobileriniz için de kullanıma uygun bir ürün.Ürün ÖzellikleriAğırlık: 188grLed Boyut: 10x25 mmRenk: Siyah ve GümüşÖzel Korumalı Kutu: VarLed A..
94,00TL
Tablo Şeklinde Tuğra Gizli KameraSensörlü ve harekete duyarlı tuğra şeklinde gizli kamerayı ofinizde,iş yerinizde,evinizde dilediğiniz herhangi bir yerde kullanabilirsiniz.Hareket algıladığı zaman kayda başlamaktadır.Hareket durunca 2 dakika kadar çekim yapıp durmaktadır.Hareket algıladığında is..
350,00TL
Uzaktan İzlemeli Uydu Alıcısı Wifi KameraEvinizin,ofisinizin,iş yerinizin vb güvenliği için ya da kontrol amaçlı kullanabileceğiniz bir üründür.Bu ürün uydu alıcısı görünümünde kamera uzaktan izlemeli bir sistemdir.Yüksek çözünürlüklü kameranın yanı sıra harici olarak bağlanabilen 3 tane daha vi..
499,00TL
Wifi Duvar Saati KameraWifi duvar saati kamera ile gerekli olan ayarlamalar yapıldıktan sonra Android ya da Iphone telefonunuzdan sınırsız mesafede FULL HD canlı izlemeler yapabilirsiniz.Görüntüler sesli ve renkli olarak aktarılacaktır.Tablet ya da PC niz üzerinden de izlemeler yapabilirsiniz.&n..
450,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)