Menu
Your Cart
Yeni Yıla Özel Belirli Kategorilerde  20% İndirim

Ev & Yaşam

Ev & Yaşam

40 Kg Metal Kefeli Elektronik Tezgah Üstü Terazi40 Kg metal kefeli terazi ile bakkal manav veya  tartılabilecek herhangi bir ürün satıyorsanız bu terazi tam size göre.40 Kg Metal Kefeli Elektronik Tezgah Üstü Terazi Özellikleri ;-       Tartı Kapasitesi : 40 Kg-..
189,00TL
Anahtarlık Görünümlü Hassas Cep TerazisiAnahtarlık görünümlü terazi ile artık yanınızda taşıyabileceğiniz bir terazi olacak. Mini boyutu ve içinde bulunan yüksek keskinlik veren GAUGE SENSÖR bulunmaktadır.Led aydınlatması ile karanlıkta ve az ışığın bulunduğu ortamlarda sonuçları görebileceksiniz..
99,00TL
Dijital 40 Kg El Terazisi40 kg kapasiteli 20 gr hassasiyetli bu el terazisi sayesinde ev ve işyerinizde aynı zamanda seyahatlerinizde herhangi bir şeyin kaç kg geldiğini öğrenmeniz çok kolay.Dijital 49 Kg El Terazisi Özellikleri ;Tartı Kapasitesi : 40 KgTartı Hassasiyeti : 20 grÖlçüm Birimi : Kg/L..
29,90TL
Disko Topu Küre Usb ve Bluetooth ÖzellikliLed ışıkları sayesinde bulunduğunuz ortami fazlasıyla eğlenceli hale getirecek disko topu sayesinde saatlerce eğlenebilirsiniz.Disko topunun bluetooth özelliği sayesinde telefonunuzla uzaktan bağlantı yapabilir ve telefonunuzdan açmış olduğunuz şarkıyı d..
129,00TL
Bozuk paralarınızı koyacak yer bulamıyor musunuz? Paralarınızın Taliplisi var  Para Yiyen Köpek Kumbara!!!!Bu çok ilginç ve eğlenceli kumbarayla çocuklarınıza zevkle para biriktirme alışkanlığı kazandırabilirsiniz.Hem eğlenceli bir o kadar da alışılmışın dışında harika bir kumbara.Çocuklara par..
89,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)