Menu
Your Cart
Yeni Yıla Özel Belirli Kategorilerde  20% İndirim

Kozmetik & Kişisel Bakım

Kozmetik & Kişisel Bakım

4D Rulo Taşınabilir Masaj Aleti4D Rulo masaj aleti 360 derece açılı muhteşem bir tasarıma sahiptir.Taşınabilir olması çok büyük bir avantajdır çünkü seyahatlerinizde dahi yanınızda kolaylıkla bulundurabileceğiniz bir üründür.Muhteşem tasarımından kaynaklanan kolay kullanımı ise sağladığı bir diğ..
50,00TL
Bryom RD-580 Tıraş Seti Oldukça kaliteli olan bu ürünü saç,sakal tıraşınızda ve burun ve kulak kılı temizliğinizde kullanabilirsiniz.Elektrikli tıraş başlığı sayesinde sıfır tıraşlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz.Normal ya da turbo kademe olmak üzere 2 farklı kademede kullanabilirsiniz.Fa..
109,00TL
Car Home Masaj YastığıBu ürün boyun,bel,karın,kol,bacak ve ayaklarınıza yoğurma tipi masaj uygulayacak olan bu ürüb oldukça yararlı ve kullanışlıdır.Manyetik terapi özelliği yorgunluğunuzu giderecek,Termoterapi özelliği de ağrılarınızı gidermenize yardımcı olacaktır.Portatif yapısının sağladığı a..
139,00TL
Dearling RF-573 3in1 Tıraş Makinesi   Uygun başlıkları kullanarak saç,sakal,burun,kulak bölgelerinizde kullanabileceğiniz bir üründür.Yüksek hassasiyete ve yüzü çizmeyen çelik bıçaklara sahiptir.   Özellikleri: Saç,sakal,bıyık,favori düzeltme ucu Kulak,burun alma ucu ..
85,00TL
Dearling RF-650 Profesyonel Tıraş Makinesi 1 saat kesintisiz çalışma süresi bulunmaktadır. Kablolu ya da kablosuz kullanım imkanı mevcuttur.Kullanımı oldukça rahattır.  Özellikler: 4 adet tarak1 adet temizleme fırçası1 adet şarj adaptörü2,4 v DC motor ile hızlı şarj imkanıSa..
85,00TL
Elektrikli Boyun Masaj Aleti KL 5830Ergonomik yapısı sayesinde şişlik,ağrı,yorgunluk ortadan kalkacaktır.Yüzük şeklindeki tasarımı sayesinde insan fizyolojisine uygun olarak tasarlanmıştır.Fizyolojik duruşunuzun bozulmasını önlemek ve korumak için kullanabilirsiniz.Vücutta son derece etkili bir ..
129,00TL
Gemei GM-8800 Tıraş Makinesi Kullanmadan önce 8 saat boyunca sarj ediniz ve su ve köpük ile temas ettirmeden tıraş işleminizi gerçekleştiriniz. Özellikler : MakasTarakTıraş BaşlığıYağ Temizleme FırçasıŞarj Ara Kablosu  İçerisinde..
65,00TL
Philips Cellesse Vakumlu Selülit Masaj Aleti Hp5230
Yeni
                                                         Philips Cellesse Vakumlu Selülit Masaj Aleti Hp5230Selülitlerinizi gidermeye masaj yöntemiyle yard..
309,00TL
Premier Phd 7044 2200W Profesyonel Saç Kurutma Makinesi2 kademeli hız fonksiyonu ve 3 kademeli sıcak hava fonksiyonu ekstra soğuk hava özelliği ile saçınıza daha kalıcı şekiller verebilirsiniz.Premier Phd 7044 2200W Profesyonel Saç Kurutma Makinesi Özellikleri ; Asma Kancası : VarDar Başlık ..
139,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)