Menu
Your Cart
Yeni Yıla Özel Belirli Kategorilerde  20% İndirim

Medikal Ürünler

Medikal Ürünler

4D Rulo Taşınabilir Masaj Aleti4D Rulo masaj aleti 360 derece açılı muhteşem bir tasarıma sahiptir.Taşınabilir olması çok büyük bir avantajdır çünkü seyahatlerinizde dahi yanınızda kolaylıkla bulundurabileceğiniz bir üründür.Muhteşem tasarımından kaynaklanan kolay kullanımı ise sağladığı bir diğ..
89,00TL
Acura cellulife yeni masaj sistemi Kablosuz dizaynı,8 saat şarjlı ile 30 dakikadan fazla! masaj yapabilme imkanı ile aktif masaj keyfini yaşayın Acura cellulife evinizde ihtiyaç duyacağınız tüm konforu barındıran kişisel bir SPA cihazıdır. Acura cellulife ile zamandan ve paradan tasar..
120,00TL
Car Home Masaj YastığıBu ürün boyun,bel,karın,kol,bacak ve ayaklarınıza yoğurma tipi masaj uygulayacak olan bu ürüb oldukça yararlı ve kullanışlıdır.Manyetik terapi özelliği yorgunluğunuzu giderecek,Termoterapi özelliği de ağrılarınızı gidermenize yardımcı olacaktır.Portatif yapısının sağladığı a..
139,00TL
Elektrikli Boyun Masaj Aleti KL 5830Ergonomik yapısı sayesinde şişlik,ağrı,yorgunluk ortadan kalkacaktır.Yüzük şeklindeki tasarımı sayesinde insan fizyolojisine uygun olarak tasarlanmıştır.Fizyolojik duruşunuzun bozulmasını önlemek ve korumak için kullanabilirsiniz.Vücutta son derece etkili bir ..
129,00TL
                                                         Philips Cellesse Vakumlu Selülit Masaj Aleti Hp5230Selülitlerinizi gidermeye masaj yöntemiyle yard..
309,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)