Menu
Your Cart
Yeni Yıla Özel Belirli Kategorilerde  20% İndirim

Erkek Kişisel Bakım

Erkek Kişisel Bakım

Bryom RD-580 Tıraş Seti Oldukça kaliteli olan bu ürünü saç,sakal tıraşınızda ve burun ve kulak kılı temizliğinizde kullanabilirsiniz.Elektrikli tıraş başlığı sayesinde sıfır tıraşlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz.Normal ya da turbo kademe olmak üzere 2 farklı kademede kullanabilirsiniz.Fa..
109,00TL
Dearling RF-573 3in1 Tıraş Makinesi   Uygun başlıkları kullanarak saç,sakal,burun,kulak bölgelerinizde kullanabileceğiniz bir üründür.Yüksek hassasiyete ve yüzü çizmeyen çelik bıçaklara sahiptir.   Özellikleri: Saç,sakal,bıyık,favori düzeltme ucu Kulak,burun alma ucu ..
85,00TL
Dearling RF-650 Profesyonel Tıraş Makinesi 1 saat kesintisiz çalışma süresi bulunmaktadır. Kablolu ya da kablosuz kullanım imkanı mevcuttur.Kullanımı oldukça rahattır.  Özellikler: 4 adet tarak1 adet temizleme fırçası1 adet şarj adaptörü2,4 v DC motor ile hızlı şarj imkanıSa..
85,00TL
Gemei GM-8800 Tıraş Makinesi Kullanmadan önce 8 saat boyunca sarj ediniz ve su ve köpük ile temas ettirmeden tıraş işleminizi gerçekleştiriniz. Özellikler : MakasTarakTıraş BaşlığıYağ Temizleme FırçasıŞarj Ara Kablosu  İçerisinde..
65,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)