Menu
Your Cart
Yeni Yıla Özel Belirli Kategorilerde  20% İndirim

Nargile & Tütün Aksesuarları

Nargile & Tütün Aksesuarları

MİCRO MATİC MOTORLU SİGARA SARMA MAKİNASIORJİNAL ÜRÜN ÜCRETLİ TEKNİK SERVİS İMKANI OCB MİCRO MATİC ELEKTRİKLİ SİGARA SARMA MAKİNESİ ile artık paket sigaralardan farksız aynı kalitede sigaralar sarabileceksiniz. Piyasada ki birçok elektrikli sigara sarma makinesinden farkı boş sigara makaronunu yırtm..
999,00TL
Eds Matic Slim Kollu Sigara Sarma MakinesiSigara maliyetinizi azaltmak istiyorsanız, yada herhangi bir firmaya ücret karşılığı sigara dolum işi yapıyorsanız, Eds Matic Slim Kollu Sigara Sarma Makinesi almanızı tavsiye ederiz. Eds Matic Slim Kollu Sigara Sarma Makinesi ile 15 20 dakikada 200 adet sig..
850,00TL
EDS MATİC SLİM MOTORLU SİGARA SARMA MAKİNESİEL HIZINIZA GÖRE DEĞİŞKEN OLUP SAATTE 3 İLA 4 KARTON SARMA YAPABİLİRSİNİZ.Kollu Makineden Elektrikli makineye çevrilen bu makinenin elektrik aksamında yaşayacağınız tüm sorunlar firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılacaktır. Kullanımdan dolayı uç ve bıç..
1.899,00TL
Elektrikli Hazneli Sigara Sarma Makinesi Makinenin dış aksamı plastik iç akşamı çeliktir. Kaliteli malzemeden yapılmış ve müşteri memnuniyetine özen gösterilmiştir. Sardığınız sigaralarda boşluk bırakmaz, makaron içerisine tütünü sabit bir şekilde doldurmaktadır. Ayarını kendi yapmaktadır ve ha..
749,00TL
Ocb Micro Matic  Sigara Sarma Makinesi Micromatic Sigara DolumStandart kalınlıktaki sigaraların dolumu içindir. Slim (ince) sigara doldurmaz.Çok sağlam ve dayanıklı olmasının yanında tamamen çelik olması size ayrıca bir güven veriyorOCB Sigara Sarma Makinası ile artık çok profesyonel bir ş..
599,00TL
Ocb Micro Matic Sigara Sarma Makinesi Yedek ParçaSigara sarma makineleri kullanım sıklığından dolayı en fazla yedek parça ihtiyacınız olan sigara sarma makinesi yedek ucu artık stoklarımızda. Artık makineninizin ucu eğildiği için bozulduğu için yeni makine almanıza gerek yok. Ocb micro matic sigara ..
59,00TL
Sigara Sarma Makinesi Hazneli Seri Üretim Servis Ve Garanti Kollu Makineden Elektrikli makineye çevrilen bu makinenin elektrik aksamında yaşayacağınız tüm sorunlar firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılacaktır. Kullanımdan dolayı uç ve bıçak deforme olduğunda yedek parçaları firmamızda ..
2.444,00TL
Hazneli Elektrikli Top O Matic Sigara Sarma Makinesi Makinemiz alt haznesi resim de gözüktüğü üzere top o matic'dir. Piyasa da bulunan diğer çin malı alt hazneler ile karıştırmamanızı rica ediyoruz . Ürün komple çelik olduğundan arıza yapma durumu çok zordur. Para kazanmak için en ideal biçim d..
1.399,00TL
Orjinal Fransız malı olan top o matic sigara sarma makinesi ile filtre ayrımı yapmadan her türlü tütünü sarabilirsiniz.Makinenin metal gövdesi sayesinde herhangi bir darbe ve düşürme olduğu zaman zarar görmez.Ayrıca sarım yaptığınız filtrenin ne ucunda fazlalık ne dibinde boşluk bırakmaz.Kaliteli ve..
599,00TL
Sigara sarma makinelerinizde karşılaştığınız en büyük sorun makinenin kullanımından kaynaklanan uç deformesi makinenizin sarım kalitesini düşürmektedir.Bu Top o matic sigara sarma amakinesinin yedek ucu sayesinde makineleriniz ilk günki gibi kaliteli sarım yapmaktadır.,Yapmanız gereken tek şey makin..
59,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)